Εκλογή Τακτικού και Αναπληρωματικού Έφηβου Βουλευτή

Συγχαρητήρια στον μαθητή της Α’ Τάξης Μωράκη Βασίλειο για την επιλογή του ως Τακτικού Έφηβου Βουλευτή που θα εκπροσωπήσει το σχολείο μας στην ΚΗ’ Σύνοδο της Βουλής των Εφήβων που θα πραγματοποιηθεί στην Αθήνα από 1 Ιουλίου 2024 ώς και 4 Ιουλίου 2024.

Συγχαρητήρια στην μαθήτρια της Β’ Τάξης Φρουσίου Νικολέτα για την επιλογή της ως Αναπληρωματική Έφηβη Βουλευτής που θα αντικαταστήσει, εάν χρειαστεί, τον Τακτική Έφηβο Βουλευτή στις εργασίες της ΚΗ’ Συνόδου της Βουλής των Εφήβων που θα πραγματοποιηθεί στην Αθήνα από 1 Ιουλίου 2024 έως και 4 Ιουλίου 2024.

Συγχαρητήρια στον μαθητή της Α’ Τάξης Μωράκη Βασίλειο για την επιλογή του στο Seminar Camp Denmark 2024 υπό την αιγίδα του CISV Greece της Unesco, όπου θα είναι ένας από τους 30 συμμετέχοντες παγκοσμίως. Αντικειμενικός σκοπός του σεμιναρίου είναι η κατανόηση της δημοκρατίας και των ανθρωπίνων δικαιωμάτων μέσα από τη συνεργασία μαθητών από όλο τον κόσμο.